VastgoedmakelaarZoeken
Vastgoed Nele Coenjaerts logo

Vastgoed Nele Coenjaerts

Vastgoedkantoor in Hamont-Achel, Limburg

Vastgoed Nele Coenjaerts is een vastgoedkantoor aan Eind 37, 3930 Hamont-Achel. Nele Coenjaerts begeleidt de verkoop van vastgoed, biedt gratis schatting en advies en presenteert ook verhuuraanbod. Het kantoor richt zich op Hamont-Achel en omgeving en ontvangt op afspraak.

Over Vastgoed Nele Coenjaerts

Voor eigenaars, kopers en huurders in Hamont-Achel en omgeving verzorgt Vastgoed Nele Coenjaerts woning verkopen, verhuur, gratis schatting en vastgoedadvies.

Het kantoor is vooral actief in Hamont-Achel, Pelt en Hechtel-Eksel. Als vastgoedmakelaar is Vastgoed Nele Coenjaerts erkend bij het BIV onder nummer 512197.

Vestiging
Hamont-Achel, Limburg
BIV-vermelding
512197
Vermelde diensten
4
Laatste BIV-controle
21 september 2026

Lees hoe profielgegevens, reviews en commerciële badges worden behandeld in onze werkwijze.

Hoe is de BIV-erkenning van Vastgoed Nele Coenjaerts gecontroleerd?

Voor Vastgoed Nele Coenjaerts staat BIV-nummer 512197 vermeld. Het nummer is voor het laatst gecontroleerd op 21 september 2026.

Bekijk de gebruikte wettelijke vermelding en controleer de vastgoedmakelaar die je dossier behandelt ook in de officiële BIV-databank.

Wat vertelt de publieke informatie over Vastgoed Nele Coenjaerts?

De geraadpleegde website licht de aanpak en dienstverlening van Vastgoed Nele Coenjaerts toe. Hieronder vind je twee concrete punten uit die beschrijving, met vragen om de betekenis voor jouw dossier te verduidelijken.

Een verkooptraject in acht stappen

De aanpak loopt volgens de kantoorwebsite van een persoonlijk gesprek en vrijblijvende waardebepaling tot het verkoopdossier, bezichtigingen, onderhandelingen, verkoopovereenkomst en begeleiding bij de notaris.

Vastgoed Nele Coenjaerts: stappen van het verkooptraject · Geraadpleegd op

Vraag voor jouw dossier

Welke documenten worden voor mijn woning verzameld en welke externe kosten betaal ik afzonderlijk?

Zoekprofiel met concrete woonwensen

Kandidaat-kopers kunnen op de website hun zoekwensen doorgeven, zoals budget, postcodes, slaapkamers, oppervlakte, tuin en een voorkeur voor gelijkvloers wonen. Dat maakt de aanvraag specifieker dan een algemeen contactbericht.

Vastgoed Nele Coenjaerts: zoekwensen voor kandidaat-kopers · Geraadpleegd op

Vraag voor jouw dossier

Hoe worden mijn zoekcriteria opgevolgd en krijg ik bericht zodra een passend pand beschikbaar komt?

Dit is een brononderbouwde samenvatting, geen eigen praktijktest of bevestiging door het kantoor. Een publieke beschrijving legt nog niet vast wat in jouw opdracht is inbegrepen.Vergelijk daarvoor de prestaties en de opbouw van de makelaarskosten.

Welke diensten biedt Vastgoed Nele Coenjaerts?

Het kantoor biedt de volgende diensten aan.

  • Woning verkopen
  • Verhuur
  • Gratis schatting
  • Vastgoedadvies

In welke regio is Vastgoed Nele Coenjaerts actief?

Vastgoed Nele Coenjaerts is actief in Hamont-Achel, Pelt, Hechtel-Eksel. Bekijk alle vastgoedkantoren in Limburg.

Welke andere kantoren kun je vergelijken?

't Huys Vastgoed en Engel & Völkers Noord-Limburg hebben overlappende diensten in onze bronselectie. We selecteren eerst op dezelfde vestigingsplaats, daarna op gedeeld werkgebied en vervolgens op provincie. Dit is geen kwaliteitsrangschikking; een premiumbadge of Google-score bepaalt deze selectie niet.

Ook gevestigd in Hamont-Achel

't Huys Vastgoed

Altijd eerst een afspraak

't Huys Vastgoed ontvangt aan Haag 122 uitsluitend op afspraak, ook tijdens de vermelde kantooruren. Volgens de contactpagina kunnen afspraken in overleg buiten die uren plaatsvinden.

Publieke bron ·

Beide profielen vermelden Hechtel-Eksel

Engel & Völkers Noord-Limburg

Meertalige dienstverlening

De lokale kantoorpagina vermeldt Nederlands, Engels, Frans en Duits als gesproken talen. De beschikbaarheid van een specifieke medewerker wordt daarbij niet vermeld.

Publieke bron ·

De vergelijking omvat alleen kantoren in onze gids. Niet opgenomen informatie betekent niet dat een kantoor een dienst niet aanbiedt. Controleer de beschikbaarheid voor jouw adres en de voorwaarden rechtstreeks in de offerte.

Veelgestelde vragen

Is Vastgoed Nele Coenjaerts een erkend vastgoedkantoor?

Ja. Vastgoed Nele Coenjaerts is erkend bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 512197. Je kan de erkenning zelf nazien in de BIV-databank op biv.be.

Welke diensten biedt Vastgoed Nele Coenjaerts aan?

Vastgoed Nele Coenjaerts biedt onder meer Woning verkopen, Verhuur, Gratis schatting, Vastgoedadvies. Vraag een offerte aan om aanbod en tarief te vergelijken met andere kantoren.

In welke regio is Vastgoed Nele Coenjaerts actief?

Vastgoed Nele Coenjaerts is actief in Hamont-Achel, Pelt, Hechtel-Eksel.

Wat kost Vastgoed Nele Coenjaerts bij de verkoop van een woning?

Er is geen wettelijk tarief voor een vastgoedmakelaar. In Vlaanderen ligt de commissie meestal tussen 2% en 4% van de verkoopprijs, exclusief btw. Vraag via deze pagina een vrijblijvende offerte en vergelijk tarief en aanpak.

Hoe neem ik contact op met Vastgoed Nele Coenjaerts?

Je contacteert Vastgoed Nele Coenjaerts via het formulier op deze pagina. Vul je gegevens en het adres van je woning in, dan verwerken wij je aanvraag en bezorgen ze aan het kantoor voor een vrijblijvend antwoord.

Lees ook